بازنشانی گذرواژه

Your search results

قوانین ایران رزیدنس

قوانین و شرایط رزرو اینترنتی پلتفرم ایران رزیدنس :

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های این سایت به دقت مطالعه فرمائید. ورود کاربران به سایت و استفاده از سایر خدمات به معنی آگاه بودن، پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از سایت است و در صورت نپذیرفتن قوانین و مقررات مجاز به استفاده از سایت نمی باشد.
نکته: هرگونه پیش پرداخت و رزرو اقامتگاه که طی تماس تلفنی از طرف میزبان به مهمان پیشنهاد می گردد و پرداخت از طریق سایت صورت نگیرید پلتفرم ایران رزیدنس هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

شرایط عمومی :

 1. این سرویس تنها رابطی بین شما و دیگر اعضاء و کاربران می باشد و هیچگونه کنترل و دخالتی بر انجام تعهدات میزبان، مهمان و دیگر کاربران ندارد.
 2. دقت کنید در هنگام پرکردن فرم و لیست، اطلاعات صحیح به طور کامل ارائه گردد.
 3. کاربر توافق می کند که هیچ عملکرد اشتباهی که بازتاب منفی بر سایت بگذارد انجام نخواهد داد.
 4. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس دهی ها در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی خواهد شد.
 5. کاربر با استفاده از این سرویس ضمانت می کند که بالای ۱۸ سال سن دارد.
 6. اگر کاربر نیابتاً از طرف شخص حقوقی این شرایط را می پذیرد یعنی این قدرت را دارد که آنها را پایبند به ضوابط و شرایط کند.
 7. پلتفرم ایران رزیدنس تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و اطلاعات وارد شده توسط اعضاء که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود حذف خواهد شد.
 8. همراه داشتن مدارک شناسایی و محرمیت در زمان مراجعه به مورد اجاره الزامی است و پلتفرم ایران رزیدنس هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.
 9. پلتفرم ایران رزیدنس برای اطلاع یافتن شما از مطالب جدید به شما پیامک و رایانامه ارسال می کند. شما بدینوسیله موافقت خودرا با دریافت اینگونه پیام ها اعلام می دارید. همینطور شما می توانید تنظیمات دریافت پیامک و رایانامه را با ارسال یک نامه الکترونیک به آدرس info@iranresidence.com تغییر دهید.
 10. استفاده از پلتفرم ایران رزیدنس فقط مخصوص کاربران ایرانی می باشد و چنانچه اتباع خارجی قصد استفاده از سایت را دارند می بایست حتما قبل از رزرو به سایت اطلاع دهند. در غیر این صورت کلیه مسئولیت های ناشی از کنسلی رزرو بر عهده مهمان است.

کاربران نباید :

 1. هیچ قانون محلی ، استانی، کشوری، منطقه ای و ملی را زیر پا بگذارند.
 2. از سرویس برای تبلیغات و اهداف دیگر استفاده کنند.
 3. اطلاعات، عکس یا مشخصات شخص دیگری را بدون اجازه او استفاده کند.
 4. اطلاعات حساب شخصی دیگر را بدون اجازه او استفاده کند.
 5. تلاشی برای تخریب یا رخنه به سیستم، خط سایت، جعل و غیره انجام دهد.
 6. همکاری در تحریک و تشویق شخص ثالث در هر یک از موارد بالا انجام دهد.
 7. سایت حق بررسی و تحقیق و پیگرد قانونی را در هر یک از موارد بالا تا بالاترین حد قانونی دارد.

 

شرایط و قوانین رزرو :

 1. کاربر با ثبت نام در پلتفرم ایران رزیدنس می‌پذیرد که قوانین و مقررات پلتفرم ایران رزیدنس را به‌صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است.
 2. کاربر می‌پذیرد هیچ‌ وقت درخواست رزرو به پلتفرم ایران رزیدنس ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس پلتفرم ایران رزیدنس را داشته باشد.
 3. درخواست اقامت توسط میهمان و پذیرش توسط میزبان ، پس از پرداخت بیعانه قطعی خواهد بود.
 4. چنانچه هریک از کاربران پلتفرم ایران رزیدنس در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند، همکاران ما در واحد پشتیبانی پاسخگوی کاربران هستند.
 5. در مواردی نادر اشتباهات میزبان، مشاهده  خرابی و مشکلات در واحد اقامتی رزرو شده، دلایل امنیتی یا اشتباهات کارمندان شرکت وجود دارد، که در این موارد سعی می‌گردد پلتفرم ایران رزیدنس واحد اقامتی دیگری با همان شرایط در همان زمان برای میهمان تهیه و یا در صورت عدم امکان، وجه به میهمان باز می‌گردد.

شرایط و قوانین مهمان :

 1. افراد بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی می‌توانند در پلتفرم ایران رزیدنس ثبت نام نمایید.
 2. شرط استفاده از محل اقامت، ارائه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت و همچنین همراه داشتن مدارک شناسایی در زمان مراجعه به محل اقامت.
 3. برگزاری جشن و مهمانی در امکان ثبت شده در پلتفرم ایران رزیدنس مجاز نیست.( بجز در مواردی که میزبان اعلام نماید )
 4. پلتفرم ایران رزیدنس در مورد ساعت ورود و خروج میهمانان دخالتی ندارد و هماهنگی آن بر عهده طرفین است.
 5. صحت و سقم اطلاعات درج شده محل‌های اقامتی و کلیه اطلاعات و مشخصات اعم از: نرخ، کیفیت و کمیت محل اقامت عیناً از میزبان استعلام شده و کلیه مسولیت‌ها برعهده میزبان است.
 6. همه تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط ، در همین صفحه  بّه‌عمل می‌آید، کاربران موظفند هر از چند گاهی از پلتفرم ایران رزیدنس دیدن نمایند تا از شرایط و الزامات جاری و لازم‌الاجرا مطلع گردند.
 7.  پلتفرم ایران رزیدنس تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است.

 

شرایط و قوانین میزبانی :

 1. میزبان میبایست اطلاعات شخصی کامل خود را اعم از تلفن ثابت، موبایل و موبایل شخص ثالث در موارد اضطراری و غیره را به هنگام ثبت‌نام در سایت وارد نماید.
 2. اخذ هرگونه هزینه اضافه بر مبلغ درج شده در پلتفرم ایران رزیدنس توسط میزبان از میهمان تحت هر عنوان اعم از حق کمیسیون، پورسانت، حق دلالی و غیره مجاز نیست.
 3. میزبان آگاه است و تعهد می کند که تمام اطلاعات مربوط به ملک با قوانین محلی و شرایط صاحبخانه، ملک مشترک، آپارتمانی و غیره، مغایرت و تداخلی نخواهد داشت و همچنین پس از رزرو ملک توسط مهمان حق تغییر قیمت را ندارد. ملک میزبان باید حداقل استانداردها را از نظر دسترسی، نظافت و امنیت دارا باشد. همچنین در زمان تحویل ملک میزبان یا نماینده او حضور داشته باشد.
 4. سایت با در اختیار گذاشتن عکاس این امکان را برای شما فراهم می کند که عکس های حرفه ای تری از ملک خود داشته باشید. البته با حفظ حق انتشار این عکسها برای سایت.
 5. اطلاعات وارد یا ویرایش شده توسط اعضاء بعد از تایید کارشناس پلتفرم ایران رزیدنس نمایش داده می‌شود.
 6. ثبت اقامتگاه تکراری مورد تایید نمیباشد و اولویت ثبت آگهی با مالک و یا نماینده قانونی مالک میباشد.
 7. میزبان پس از تسویه حساب با مهمان ملزم به تحویل دادن تجهیزات و کلید هنگام ورود و تحویل‌گیری هنگام خروج از میهمان است.
 8. میزبان در صورت مواجه با موارد خلاف عرف و قانون مجاز به لغو (امتناع از انجام) اقامت بوده و مسولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ میهمان است.
 9. زمان تحویل و یا تخلیه محل اقامت مطابق با قانون آن محل است. در صورت نیاز به تحویل زودتر محل اقامت از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتماً هماهنگی قبلی با میزبان انجام پذیرد.
 10. رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود و قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفاً با دریافت تأیید رزرو مستند خواهد بود.
 11. میزبان پس از قرار دادن ملک خود در پلتفرم ایران رزیدنس ملزم به پاسخ مؤدبانه به تماس‌ها، پیغام‌ها و درخواست‌های رزروی که برایش ارسال می‌شود است و در صورت عدم توجه مکرر به این امر ابتدا از پلتفرم ایران رزیدنس تذکر گرفته و در صورت ادامه، فعالیت ایشان معلق می‌گردد.
 12. میزبان اگر به هر دلیلی از خدمات رسانی در ملک موردنظر خود صرف نظر کند، باید اقدام به غیر فعال نمودن پروفایل خویش کند.
 13. میزبان میبایست جهت اطلاع از تغییر رویه‌ها و مقرراتی که در سایت اعمال می‌شود قسمت اعلانات سایت را ملاحظه و در صورت نیاز با پلتفرم ایران رزیدنس تماس بگیرند.

 

شرایط و قوانین لغو کردن رزرو :

 1. تحویل ملک ساعت ۱۴:۰۰ و زمان تخلیه ملک ساعت ۱۲:۰۰ توسط میزبانان تعیین شده‌است. (مگر اینکه میهمان و میزبان از قبل با یکدیگر هماهنگ نمایند)
 2. کنسل نمودن رزرو چنانچه بیش از ۷۲ ساعت به زمان تحویل مانده باشد ، استرداد مبلغ اجاره بسته به تشخیص مالک اقامتگاه است می باشد.
 3. کنسل نمودن رزرو چنانچه کمتر از ۷۲ ساعت مانده به تحویل مبلغ یک روز بعنوان ضرر و زیان از مهمان اخذ می‌گردد.
  نکته: درصورتیکه زمان رزرو کمتر از ۶ ساعت مانده به شروع سفر باشد و ملک را تحویل نگیرید مبلغ کنسلی ۵۰% محاسبه میگردد در صورتیکه ملک را تحویل گرفته باشبد مبلغ یک روز  کسر و الباقی به مهمان عودت داشته میشود.
 4. در صورت مراجعه  نکردن میهمان در زمان رزرو، محل اقامت برای میهمان خالی نگه داشته شده و هیچ‌ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
 5. در صورت مطابقت نداشتن محل اقامت با توضیحات ارائه شده توسط میزبان در آگهی از قیبل متراژ و تعداد خواب و … کل مبلغ به میهمان مسترد و پلتفرم ایران رزیدنس هزینه ای به تشخیص خود به عنوان جریمه از اعتبار میزبان کسر و یا برداشت می کند.
 6. مهمان تنها ۲۴ ساعت بعد از تاریخ شروع رزرو خود مهلت دارد تا یکی از موارد بالا را برای استرداد پول خود از طریق پلتفرم ایران رزیدنس یا از طریق فرم نظرسنجی یا گپ ایران رزیدنس  به پلتفرم ایران رزیدنس اعلام کند. ( شرایط ذکر شده برای استرداد پول مهمان غیرقابل تغییر و جایگزینی هستند.)
 7. در صورت لغو رزرو توسط میزبان ، مهمان می تواند انتخاب کند یا تمامی پول به او بازگردانده شود و یا با انتخاب اقامتگاه جدید مبلغ به کیف پول مهمان عودت داده میشود و میتواند از مبلغ برای رزرو واحد جدید استفاده نماید، سایت پیش پرداخت را برای رزرو جدید در نظر گرفته و همچنین میزبان باید بداند که این لغو رزرو در بازخورد صفحه اش به صورت خودکار ثبت خواهد شد .

اعلام سوء رفتار :

 1. در صورتیکه طی اقامت مهمان در ملک میزبان هر یک از طرفین شاهد رفتار نامناسب، دزدی، خشونت و غیره بودند ابتدا سریعاً به پلیس اطلاع داده و سپس سایت را مطلع می کنند. اما سایت مسئولیتی برای اقدام علیه ان افراد ندارد و تنها حساب کاربری آن فرد حذف خواهد شد.

قوانین پلتفرم ایران رزیدنس در مورد بازپرداخت وجوه :

 1. چنانچه اقامتگاه انتخابی شما ، در تاریخ مورد نظرتان قابل دسترس نباشد یا میزبان تاییده ی رزرو را کنسل نماید سایت مبلغ پرداختی شما را به شما باز میگرداند.
 2. مبلغ پرداخت شده در طی مدت زمان حداکثر ۳ ساعت بعد از درخواست مشتری به حساب شخصی که از طریق حساب کاربری خود وجه را واریز کرده است بازگردانده می شود.
 3. مبلغ پرداختی شما به همان شماره کارتی که از طریق آن اقدام به خرید کرده اید بازگردانده می شود. قبل از ارسال وجه ، سایت مجددا شماره کارت شما را با شما چک می کند.
 4. در صورتی که لازم دانستید شماره کارت خود را تغییر دهید لازم است این موضوع را در یک ایمیل برای ما بفرستید. شما میتوانید مبلغ پرداخت شده را به عنوان اعتبار برای خریدهای بعدی در حساب کاربری خود حفظ کنید.
 5. مقدار اعتباری که شما تصمیم گرفته اید در حساب کاربری خود نگه دارید تاریخ انقضا ندارد، همچنین پس ار تایید نگه داری اعتبار توسط کاربر ، امکان بازگشت وجه به صورت نقدی در هر زمان که کاربر لازم بداند وجود دارد. پس از ثبت در خواست ، باز پرداخت وجه ظرف مدت ۳ ساعت انجام میگیرد.
 6. مسلما مقدار اعتباری که شما در ازای معرفی دوستان خود به سایت در یافت می کنید ، صرفا جهت رزرو افامتگاه بوده و قابلیت باز پرداخت نفدی نخواهد داشت.
 7. در صورت وجود هر سوال یا پیشامدی حتما با ما تماس بگیرید.راههای ارتباطی ما در پایین صفحات قابل دسترسی هستند.

شرایط مالی رزرو :

 1. میزبان برای قبول یا رد تقاضای مهمان مدت ۲۴ ساعت مهلت دارد.در غیر اینصورت قرارداد خود به خود لغو شده و پول مهمان بازگردانده می شود.
 2. تنها میزبان متعهد به آماده سازی و تحویل ملک به مهمان در زمان مشخص شده می باشد و سایت هیچگونه تعهدی در این زمینه ندارد..
 3. بعد از تأیید رزرو توسط مالک و تکمیل مراحل پرداخت، یک پیام تائیدیه با جزئیات به مهمان ارسال خواهد شد. در صورت لغو قرارداد توسط مهمان چه قبل از تحویل ملک، چه در هنگام تحویل آن، استرداد مبلغ اجاره بسته به تشخیص مالک اقامتگاه است و درصد متعلق به سایت غیر قابل استرداد می باشد.
 4. در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو هیچگونه وجهی به او بازگردانده نخواهد شد و اقامتگاه در مدت زمان رزرو شده برای ایشان خالی نگه داشته می شود.

در صورت رعایت نشدن موارد زیر مهمان حق درخواست بازگشت پول خود رادارد:

 1. حداقل استانداردهای ملک
 2. مطابقت نداشتن با توضیحات لیست میزبان مانند متراژ، تعداد خواب ها و …
 3. توضیح ملک برای خصوصی بودن آن .
 1. مهمان تنها ۲۴ ساعت بعد از تاریخ شروع رزرو خود مهلت دارد تا یکی از موارد بالا را برای استرداد پول خود از طریق پلتفرم ایران رزیدنس اعلام کند. ( شرایط ذکر شده برای استرداد پول مهمان غیرقابل تغییر و جایگزینی هستند.)
 1. در صورت لغو رزرو توسط مالک ، مهمان می تواند انتخاب کند یا تمامی پول به او بازگردانده شود و یا با انتخاب اقامتگاه جدید، سایت پیش پرداخت را برای رزرو جدید در نظر گرفته و همچنین میزبان باید بداند که این لغو رزرو در بازخورد صفحه اش به صورت خودکار ثبت خواهد شد .
 2. هرگونه اصلاح یا تغییر در رزرو توسط مهمان و یا میزبان با مسئولیت و هماهنگی خودشان صورت می گیرد و سایت هیچ دخالتی نخواهدداشت.
 3. در صورتیکه سایت قراردادی را لغو کند، هیچگونه مسئولیتی برای پرداخت خسارت به میزبان و مهمان ندارد.

خسارت وارده به محل اقامت :

 1. مهمان وظیفه دارد ملک را همانطور که تحویل می گیرد، تحویل نیز بدهد و در صورت بروز هرگونه خسارتی توسط خودش، مهمانانش و یا افرادی که با اجازه او به ملک وارد شده اند، پدید آید موظف به جبران می باشد.
 2. اعلام خسارت توسط میزبان به مهمان انجام خواهد شد. در صورت توافق مهمان خسارت را پرداخت می کند.

اقامت بیش از حد بدون رضایت میزبان :

 1. مهمان متعهد به تحویل ملک در زمان مشخص شده در لیست میزبان می باشد در غیراینصورت میزبان اختیار بیرون کردن آنها و گرفتن جریمه ای که دو برابر مبلغ توافقی شبانه است را دارد.

سلب مسئولیت ها :

 1. این سایت هیچگونه تعهدی نسبت به سابقه و جرائم اعضاء ندارد و اگر هم بنا به صلاحدید خود درباره سابقه اعضاء تحقیق کند، دلیلی برای اعلام آن قبل از سوء استفاده عضو نمی بیند.گرچه شما با استفاده از این سایت این اجازه را به سایت می دهید که در مواقع لازم برای جلوگیری از تقلب و کلاهبرداری از اطلاعات اولیه شما مانند اسم، تاریخ تولد، رایانامه و غیره از سازمان مربوطه سوابق شما را درخواست کند و همچنین هیچ تعهدی نمی دهدکه قراردادها مطابق با انتظارات افراد و در امنیت و بدون هیچ مشکلی پیش برود.
 2. سایت از هرگونه قبول کردن مسئولیت و غرامتی در زمینه کیفیت لیست ها ، ملک ها، میزبان، مهمان، سرویس ها، صداقت، اعتماد و غیره خود را مبرا می کند.
 3. سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال روابط و تعاملات کاربران با یکدیگر و یا کسانی که در نتیجه استفاده از سایت با آنها آشنا شده اید ندارد.
 4. مهمان وظیفه دارد ملک را همانطور که تحویل می گیرد، تحویل نیز بدهد و در صورت بروز هرگونه خسارتی توسط خودش، مهمانانش و یا افرادی که با اجازه او به ملک وارد شده اند، پدید آید موظف به جبران می باشد.
 5. اعلام خسارت توسط میزبان به مهمان انجام خواهد شد. در صورت توافق مهمان خسارت را پرداخت می کند .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • جستجوی پیشرفته

 • بازنشانی گذرواژه

Call Now Button