حدود قیمت: از تا

مقایسه املاک

ایران,قشم

توضیحات

اجاره اتاق در اقامتگاه بومگردی قشم کد-۷۷۵۳

اجاره اتاق در اقامتگاه بومگردی قشم کد-۷۷۵۳ ,با سفر به سواحل خلیج فارس و جزیره‌ی زیبای قشم، می‌توانید برای اقامت خانه‌ی بومگردی ایران رزیدنس را انتخاب کنید.Hello

خانه‌ای قدیمی با رنگ و بوی گذشته در دل روستای دهخدای قشم. این خانه با فضایی آرام و سنتی دارای امکاناتی چون اینترنت، کولر و بخاری،پارکینگ، تلویزیون و  فرش ,ظروف آشپزی و آشپزخانه , تمام امکانات لازم جهت آشپزی را داراست. تخت‌های چوبی و سنتی در زیر سایه‌ درختان سرسبز و فرش‌های دستباف و پشتی‌های رنگارنگ موجود در زیر سایبانی حیاط این خانه، موقعیت خوبیست برای دورهم نشینی‌های دوستانه و لحظه‌ای دوری از زندگی روزمره و ماشینی. در صورت پرداخت هزینه‌ای جداگانه می‌توان از امکانات گردشگری مانند تور شتر سواری، گشت و ماهیگیری در جنگل حرا، پدل برد و اسکی روی آب در جنگل حرا و گردش در جزیره‌ی قشم لذت برد.
گردش در جزیره با وسیله نقلیه، ماشین آفرود – تور شتر سواری – گشت و ماهیگیری در جنگل حرا – پدل برد و اسکی روی آب در جنگل حرا با هزینه جداگانه  از امکانات گردشگری این محله است.

 

 جنگل حرا 

دنیایی از شگفتی در جای جای ایران یافت می‌شود و یکی از شگفت انگیز‌ترینِ این اسرار، «جنگل حرا» می‌باشد که نامش با جزیره‌ی قشم عجین شده، و به جرات می‌توان گفت نمونه‌های بسیار اندکی که تعداد آن‌ها به انگشتان دست هم نمی‌رسد، از این نوع این جنگل موجود است.
جنگل‌حرا عمری ۳۰ تا ۴۰ میلیون ساله دارد و از عجایب هفتگانه جزیره قشم محسوب می‌شود. این جنگل‌، از بندرلافت تا روستای سهیلی و در فضایی ۷ هزار و ۲۳۶۶ هکتاری به زندگانی خود ادامه می‌دهد.

اجاره اتاق در اقامتگاه بومگردی قشم کد-7753
اجاره اتاق در اقامتگاه بومگردی قشم کد-۷۷۵۳

 

کرایه خانه مبله سام و زال قشمFlower

کرایه بزرگ ترین سوئیت مبله قشمFlower

 

 

#اجاره_اقامتگاه_بومگردی_قشم

#اجاره_اتاق_گردشگری_قشم

#کرایه_اقامتگاه_گردشگری_قشم

  • شهر: قشم
  • استان: هرمزگان
  • کشور: Iran

جزئیات

بروزرسانی شده در اسفند ۱۳, ۱۳۹۷ در ۵:۴۰ ق.ظ

  • کد ملک: 7753
  • پارکینگ: 1
  • نوع ملک: اقامتگاه بوم گردی
  • وضعیت ملک: اقامتگاه بوم گردی

اطلاعات تماس

ایران رزیدنس ایران رزیدنس
ایران رزیدنس ایران رزیدنس

پرسش در مورد این ملک

املاک مشابه


بدون نظر ( 0 از 5 )

Call Now Button