حدود قیمت: از تا

مقایسه املاک

مهمانپذیر ارزان در مشهد-کد ۱۹۶۱

توضیحات

اقامت

قیمت مناسب آپارتمان و موقعیت ویژه آن در مرکز شهر مشهد، این اقامتگاه را گزینه اقامتی مناسبی برای اقامتی دنج و بیادماندنی در شهر تاریخی و زیارتی مشهد می کند.

در مورد مهمانان
همسایگی و مجاورت

ایستگاه اتوبوس، تاکسی و مترو در چند قدمی شما هستند.فاصله شما تا بارگاه امام رضا، بازار رضا ، مقبره نادر شاه با خودرو کمتر از ده دقیقه فاصله است.

توصیفات

مشهد، بزرگترین شهر مذهبی و دومین شهر پر جمعیت ایران، همیشه میزبان مسافران بسیاری است.کسانی که برای آرام کردن دلشان هر سال راهی این شهر می شوند تا در کنار بارگاه امام رضا، روح خود را مهمان آرامش کنند، تاریخ دوستانی که که سراغ یادگاری های تاریخی آن می روند و مردمانی که برای ادای احترام نزد بزرگترین نگهبان زبان پارسی، فردوسی بزرگ می روند. اگر این بار این شهر تاریخی و مذهبی میزبان شماست، این سوییت استودیو دنج و شیک در مرکز شهر مشهد می تواند گزینه اقامتی مناسبی باشد. شاید این سوییت به بزرگی منزل شما نباشد، اما همان حس آرامش و راحتی منزل را در آن خواهی داشت.سوییت امکاناتی چون تخت خواب و کاناپه تخت خواب شو برای خوابی آرام بعد از یک روز گشت و گذار در شهر برای شما فراهم کرده است. تلوزیون، آشپزخانه و سرویس حمام و بهداشتی بسیار تمیز نیز در اختیار مهمانان است.سوییت درمرکز شهر قرار گرفته و فاصله شما تا بارگاه امام رضا، بازار رضا، موزه مردم شناسی، باغ نادری و بسیاری از مراکز خرید مشهد پیاده روی کوتاهی است.

آدرس

  • شهر: مشهد
  • استان: خراسان رضوی
  • کشور: Iran

جزئیات

بروزرسانی شده در دی ۲۷, ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۳ ق.ظ

  • کد ملک: 1961
  • نوع ملک: آپارتمان
  • وضعیت ملک: اجاره, پیشنهاد ویژه

اطلاعات تماس

خانم افشار
خانم افشار
0921574261309215742613
Facebook Instagram Twitter Linkedin Google Plus Youtube

پرسش در مورد این ملک

املاک مشابه

250,000تومان

خواب: 1

آپارتمان

3 سال پیش


بدون نظر ( 0 از 5 )

Call Now Button